02 Temmuz 2022
  • İzmir25°C
  • İstanbul23°C
  • Antalya28°C
  • Ankara17°C

ELİF ŞAKAR’DAN HERKES ÇIPLAK OKUYUCULAR İÇİN ÇIKTI

Elif Şakar’ın İlk Kitabı “Herkes Çıplak”, Baskılar Arasında Sıkışıp Kalmış Bir Kadının Hayatını Anlatıyor

Elif Şakar’dan Herkes Çıplak okuyucular için çıktı

07 Aralık 2021 Salı 10:12

TURİZMİN SESİ


Elif Şakar’ın geçmişin gölgesinde çalkantılı hayatından sıyrılıp, kaybettiği benliğini bulmaya çalışan bir kadının hayatını anlatan kitabı “Herkes Çıplak”, okuyucuyu derinden etkiliyor. Hem sürükleyici hem de duygulandırıcı bir roman olan Herkes Çıplak, Nazlı’nın kendini var etme mücadelesini anlatıyor. Ataerkil bir aile içinde olan, mesleğinde ve evliliğinde kendinden her istenileni yerine getirmiş olan Nazlı’nın, etrafındaki insanları değiştirme hikayesi heyecanlı bir kurgu ile işleniyor. Okuyucuların oldukça beğendiği bu gerilim dolu ögelerle dolu, toplumsal aile yapısına değinen romanı, okuyucularla buluşmaya devam ediyor. 

elif-sakarherkes-ciplak.jpg

Buram buram yaşanmışlık kokan, satırların arasında kaybolmuş bir suçlu ararken kendinizi bulacağınız “Herkes Çıplak”, beklenmedik bir sonla biterek insanı derinden etkileyen gerilim dolu bir roman… 

“Burada Herkes Çıplak!”

“Bu kalpsiz şehre yakışmayacak kadar güneşli bir aralık sabahıydı. Şehir kalpsiz olduğu kadar yüzsüzdü de. Yeni bir cana kıymış olmasına rağmen neredeyse huzurlu denebilecek bir ritimle, telaşsızca tıkır tıkır işliyordu. Bu sabah kim bilir kaç farklı semtinde ne gösterişli cinayetler işlenmişti…” 

“...Burada herkes biraz suçlu, herkes biraz huzursuz, herkes biraz kayıp. Burada herkes çıplak!” 


 

Kaynak: Haber Kaynağı
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.