27 Mayıs 2022
  • İzmir21°C
  • İstanbul19°C
  • Antalya27°C
  • Ankara14°C

'HAFIZ MUSTAFA 1864', GALATAPORT’TA AÇILDI

Türkiye’nin en seçkin ve köklü şekerleme ve tatlı markalarından ‘Hafız Mustafa 1864’ Galataport’ta hizmet vermeye başladı

'Hafız Mustafa 1864', Galataport’ta Açıldı

23 Ekim 2021 Cumartesi 12:34

TURİZMİN SESİ


Türkiye’nin tatlı ve şekerleme ürünlerinde seçkin markası ‘Hafız Mustafa 1864’ kuruluşunun 157. yılında cruise sektörü ve turizm açısından önem arz eden bölgede 22 Ekim 2021 tarihinde Galataport şubesi ile hizmet vermeye başladı.

 

Hafız Mustafa Yönetim Kurulu Başkanı Avni Ongurlar’ın ev sahipliğinde yapılan açılış töreninde, Eski Manisa Valisi, Vali Mülkiye Baş Müfettişi Ahmet Deniz, Avni Ongurlar ve oğulları ile açılış kurdelesini kesti.

hafiz-mustafa-yonetim-kurulu-baskani-avni-ongurlar.jpg

Firmanın yöneticilerinden Eren Ongurlar; “15.şubemizi açtık. Gemilerin yanaştığı çok güzel bir yerde Galataport Alışveriş merkezinin içindeyiz. Mübarek Cuma gününde, ezan vaktinde, Kuranla, hafızlarla güzel bir açılışımız oldu. Vatana millete hayırlı olsun. İnşallah ülkemizi güzel bir şekilde temsil edeceğiz, daha çok istihdam sağlayacağız, güzel bir şekilde tatlılarımızı sunacağız, misafirlerimizi ağırlayacağız. Herkesi bekleriz” dedi.

hafiz-mustafa-yonetim-kurulu-baskani-avni-ongurlar-001.jpgHafız Mustafa Yönetim Kurulu Başkanı Avni Ongurlar, “Türkiye’nin en güzel yerlerinden biri olan İstanbul’un en güzel mekanı olan Karaköy Tophane’deki yerimizin bugün açılışını yaptık Elhamdülillah. Çocuklarım çok güzel bir dekor yaptılar, kendileri Allah razı olsun Mimardırlar. Malımız mamulümüz güzel. İstanbul’a, turizme hizmet etmek için her zaman İstanbulluların, Türkiye’nin, dünyanın hizmetindeyiz” dedi.

hafiz-mustafa-yonetim-kurulu-baskani-avni-ongurlarahmet-deniz.jpgAçılışa Eski Manisa Valisi ve Vali Mülkiye Baş Müfettişi Ahmet Deniz, Parla Mücevherat ve Eriş Jewellery Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eriş, TAYGİAD (Tarihi Yarımada Girişimci İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yetişgin, Fatih İmar ve Kültür Derneği Başkanı ve İstanbul Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği Başkanı Naci Polat, Mollafenari Mahallesi Muhtarı, İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Polat, firmanın yöneticileri Emre Ongurlar, Eren Ongurlar ile seçkin davetliler katıldı. Hafızlardan Muhammet Yahya Yıldızhan, Hüseyin Türkan ve diğer hafızların dualarıyla açılış gerçekleşti.

hafiz-mustafa-yonetim-kurulu-baskani-avni-ongurlarahmet-deniz-001.jpgAçılış kurdelesini “hayırlı olsun” dilekleriyle kesen Avni Ongurlar, oğulları Eren Ongurlar, Emre Ongurlar ve konuklar, Hafız Mustafa Şekerlemeleri’nin 15. şubesini hafızların dualarıyla hizmete açtı.
 

Kaynak: Haber Kaynağı
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.