19 Nisan 2024
  • İzmir23°C
  • İstanbul20°C
  • Antalya26°C
  • Ankara20°C

İŞ DÜNYASI E-DÖNÜŞÜMDE KOLAYSOFT TEKNOLOJİ’Yİ TERCİH EDİYOR 

Türkiye’nin lider teknoloji şirketleri arasında konumlanan Kolaysoft Teknoloji AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi e-dönüşüm pazarında binlerce işletmeye hizmet veriyor.

İş dünyası e-dönüşümde Kolaysoft Teknoloji’yi tercih ediyor 

03 Ekim 2022 Pazartesi 13:26

TURİZMİN SESİ


Aynı zamanda e-dönüşüm pazarında, hem altyapı hizmeti sunduğu özel entegratörler, hem de kuluçkadaki entegratörler değerlendirildiğinde, pazarının yaklaşık %25’nin altyapısını sağlıyor. Klasik bir özel entegratör olmanın ötesinde sektörel bazda çözümler üreten firma, sahaya dokunan ve gerçekten de ihtiyaca deva olan ürünleri ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. 

Mutlu müşterileri gördükçe, ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anlıyorum 

Firmaların e-dönüşüm süreçlerini başarıyla yönettiklerini anlatan Kolaysoft Teknoloji AŞ Satış Yöneticisi Sıla Gül Ottan, şunları belirtti: “Uzun zamandır ülkemizdeki firmaları, e-dönüşüm süreçlerine katılıyoruz. Bu serüvende birçok yeni işletmeyle karşılaştık ve farklı sektörlerden iş insanları ile el sıkıştık. Hem bizim için, hem müşterilerimiz için uzun bir yolculuk oldu ve olmaya devam ediyor. Bu noktada, iş - çözüm ortaklarımız ve sektör temsilcileri ile yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Satış yöneticisi olarak, en iyi satışın memnun müşteriden geçtiğini biliyorum. Geriye dönüp baktığımda, bizlere teşekkür eden firmaları gördükçe, doğru yolda olduğumuzu anlıyorum. e-dönüşüm (e-fatura, e-arşiv, e-defter vb) gibi uygulamalarımızı kullanan müşterilerimiz, kullanım kolaylığını gördükten sonra, çevresindeki iş insanlarını bizlere yönlendirerek, onların da süreçlerini kolaylaşmasına değer katıyorlar. ” dedi. 

Firmalar, e-dönüşüm süreci hakkında şunları söyledi 

**Mahmut Dolmacı Baklavaları Mali İşler Yöneticisi Gülnur Çalışkan, e-fatura serüvenlerini şöyle açıkladı: “e-faturaya 24 Mayıs 2018 tarihinde geçiş yaptık. Öncesinde alışmış olduğumuz bir sistemimiz vardı, ancak geçiş aşaması tahmin ettiğimiz gibi zor olmadı. Karşılaştığımız e-fatura sistemindeki zorlukları, Kolaysoft’un teknik ekiplerinin desteğiyle kolayca aştık. Aradan 4 sene geçmesine rağmen, en küçük problemde bile teknik ekipler yardımcı olmaya devam ediyor. Kolaysoft e-fatura sisteminden çok memnunuz. Eskiye göre, zaman ve kağıt israfının önlenmesi konusunda, ekonomik anlamda tasarruflar ediyoruz. Firmalar ile mutabakat konusundaki sorunlarımız da yok denecek kadar az. O yüzden tüm firmalar için öneriyorum.” dedi. 

**Serbest Muhasebeci Mali Müşavir SMMM Mehmet Sait Yavuz, e-fatura süreçlerini şu şekilde özetledi: “e-faturaya 2019 yılında geçiş yaptım. e-faturaya geçince işlerimizde ve faturalara ulaşmada  %40 zaman tasarrufumuz oldu ve hayatımızı çok kolaylaştırdı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak, hem ben, hem de hizmet verdiğimiz firmaların zamandan ciddi tasarruf etmeleri gerçekleşti. Parasal yönden de önemli tasarruflar sağlamış olduk. e-faturaya tüm meslektaşlarımın ve ülkemizdeki tüm firmaların zaman kaybetmeden geçmesini tavsiye ediyorum. Nitekim kimi zaman bize, ‘-şuan bizim firmamız zorunluluk kapsamında değil, daha sonra geçeriz’ diyenler, tavsiyemiz ile geçtikten sonra bize teşekkür ediyorlar. ” dedi. 

**Samsun Meydan Eczanesi Sahibi Eczacı Mehmet Kaynar, e-fatura serüvenini şu şekilde açıkladı: “e-faturaya, Kolaysoft ilimizde çalışmaya başladığından beri devam ediyorum. Kolaysoft’un e-fatura çözümü sayesinde; kolayca fatura oluşturma, takip, düzeltme yapılıyor, iade ve fatura kesimi gerçekleşiyor. e-fatura ve diğer e-dönüşüm ürünleri ile zaman ve ekonomiden önemli kazançlar sağlıyoruz ve tüm işletmelere kesinlikle önermekteyiz.” dedi.


 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.