23 Haziran 2024
  • İzmir38°C
  • İstanbul33°C
  • Antalya31°C
  • Ankara33°C

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Aşağıda ismi belirtilen Tur Operatörü Seyahat Acentaları; 13 Nisan 2009 tarihinden itibaren tüm yurtdışı paket turlarının satışlarını; Tur Bedeli + Havaalanı Vergisi + Seyahat Sigortası dahil olarak gerçekleştireceklerdir.

TÜKETiCiNiN DiKKATiNE

02 Nisan 2009 / 10:25

TURİZMİN SESİ
Bu uygulamadan önce yolcuların, gazete ilanlarında gördükleri ör. 99? ilan edilen bir tur için 250-300? ödemeleri gerekiyordu. Seyahat acentalarının güvenilirlikleri bu durum karşısında zedelenebiliyordu.

Bu soruna çözüm getirmek amacı ile ilk adımı atmak için uygulamayı hayata geçirmeye başlayan acentalarımızın isimleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Aynı amaca hizmet etmek için diğer seyahat acentalarımızın da en kısa sürede benzer duyarlılığı göstereceklerine inanıyoruz.

Tur operatörleri birliği adına
Cem Polatoğlu - 0212 2123030 pbx - 0532 2146136
BARACUDATOUR YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Not: Halen Baracudatour ilanlarını havaalanı vergisi ve sigorta bedeli dahil olarak ilan etmektedir.

Katılımcı acentalar;
Ali Baba Turizm - Apex Turizm - Baracuda Turizm - Bamtur - Cafe Tour - Camino Tour - CNN Tur - Ciao Turizm - Fly Express - Fujitur - Hey Travel - Heysem Turizm- İntermed Turizm - Jolly Tour - Jokey Tur - Kappa Tur - Lady Travel - Metro Travel - Nat Turizm - Saltur Turizm - Transmed Turizm - Tuareg Tours - Touristica Turizm
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.